חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר לשתות ולאכול עוגה לפני תפילת שחרית בשבת?

תשובה:

עקרונית לא. אולם אם הסיבה שהרעב לא יפריע לו בכוונת התפילה אזי מותר.

פוסק: הרב אליעזר מלמד

ספר: פניני - הלכה

מקור: חלק א' הלכות תפילה סעיף 7

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה