חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר לומר "לבריאות" באמצע הלימוד בבית המדרש?

תשובה:

מותר לומר "לבריאות" באמצע הלימוד בבית המדרש.

פוסק: הרב שלמה זלמן אויערבאך

ספר: ועלהו לא יבול-הנהגות והדרכות, בעריכת הרב נחום סטפנקי

מקור: חלק שני, יורה דעה עמוד קד סעיף 87 וראה יו"ד, רמו, סקט"ז כדברי הש"ך

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: לימוד תורה

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה