חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר להשליך כיפה שבלתה לאשפה?

תשובה:

מותר להשליך כיפה שבלתה לאשפה.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק נ סעיף 31

תשובה נוספת:

כיפה אינה צריכה גניזה.

פוסק: הרב יחזקאל פיינהנלדר

ספר: גנזי קודש

מקור: פרק כ' סעיף ח וראה תשובות הרב קנייבסקי אות ק"ג

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: כיסוי ראש

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה