חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

מה דין מי שקנה או שכר בית לפני פסח אולם עדין לא נכנס לגור בו?

תשובה:

מי שקנה או שכר בית לפני פסח אולם עדין לא נכנס לגור בו, חייב לבודקו. ואם יש לו בית אחר ששם הוא מקיים את מצוות הבדיקה, יכול למכור את הבית החדש לגוי וייפטר מחובת בדיקה שם.

פוסק: הרב אליעזר מלמד

ספר: פניני - הלכה

מקור: פסח, בדיקת חמץ סעיף 13

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: פסח

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה