חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר בשבת לקחת בקבוק ריק שיש בו דמי פיקדון, על מנת לשומרו לאחר שבת?

תשובה:

מותר בשבת לקחת לאחר הסעודה, בקבוק ריק שניתן לקבל עבורו דמי פיקדון, על מנת לשומרו לאחר שבת.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק לג סעיף 280 לא תערובת בפסולת וראה הערה 100 הגר"ש וואזנר

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה