חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מי ששומע בשבת על פטירת חברו יהיה מותר לו לברך בשבת "ברוך דיין האמת"?

תשובה:

מי ששומע בשבת על פטירת חברו יהיה מותר לו לברך בשבת "ברוך דיין האמת".

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק לג סעיף 124 וראה חכמת אדם סימן קנא סעיף יח

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: אבלות

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה