חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

אשה אשר עברה הפלה וגרדה בהרדמה האם תברך הגומל?

תשובה:

בהפלה טבעית או במקרה שיש היתר הלכתי יש לברך הגומל. אולם אם האשה מתביישת בכך ומעונינת להסתיר את עובדת ההפלה  ניתן להקל שלא תברך.

פוסק: הרב אליעזר מלמד

ספר: פניני - הלכה

מקור: חלק ג' הלכות הגומל סעיף 5

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: ברכות

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה