חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם צריך לברך מחדש ברכת התורה אם ישן ביום?

תשובה:

המנהג הוא שלא לברך.

פוסק: הרב אליעזר מלמד

ספר: פניני - הלכה

מקור: חלק ב' ברכת התורה סעיף 9

תשובה נוספת:

וכן מנהג בני ספרד  שלא לברך שנית.

פוסקים: הרב יצחק יוסף, הרב עובדיה יוסף

ספר: ילקוט יוסף

מקור: ברכת התורה סעיף טו

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: ברכת התורה

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה