חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם גלידה אסורה משום בישולי גוים?

תשובה:

גלידה שאין בה מרכיבים אסורים, אינה אסורה משום בישולי עכו"ם.( בכפוף כמובן לענייני חלב ישראל או עכו"ם).

פוסק: הרב בנימין משה בר שלום

ספר: שלחן מלכים

מקור: חלק ב לוח מאכלים

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: כשרות

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה