חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם צריך להפריש מעשר כספים מ"דמי כיס" שמקבלים מההורים?

תשובה:

אם ההורים נותנים את הכסף עבור מטרה מוגדרת, כגון: נסיעות, קניית ספר וכו' אזי אינו צריך להפריש מעשר כספים, אולם אם לכסף אין ייעוד מסויים אזי צריך להפריש.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק נא סעיף 1 בשם הגרי"מ שטרן

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: מעשר כספים

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה