חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם נשים רשאיות להבדיל בעצמן?

תשובה:

דעת רוב הפוסקים שנשים חייבות גם בהבדלה ויוצאות ידי מצווה בשמיעה מגבר. אם אין שם גבר שצריך להבדיל, רשאיות להבדיל בעצמן. ולא תברך על הנר.

פוסק: הרב אליעזר מלמד

ספר: פניני - הלכה

מקור: שבת א' הלכות הבדלה סעיף 3. שמירת שבת פרק סא סעיף כד

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: נשים

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה