חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר לומר הזכרת נשמות מי שמתפלל ביחידות?

תשובה:

מי שמתפלל ביחידות רשאי לומר את הזכרת נשמות לבדו ביחיד, וכן אשה שאינה יכולה להגיע לבית הכנסת תגיד זאת בביתה.

פוסק: הרב חיים אביגדור פיליפ

ספר: ברומו של עולם

מקור: פרק א סעיף 490 וראה בהערה בשם הגרי"ש אלישיב

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: הזכרת נשמות

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה