חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מי שקבל החזר מס הכנסה לפי סעיף 49 בגין תרומות שנתן, האם הכסף שייך למעשר או שייך לו?

תשובה:

אדם הנוהג להפריש מעשר כספים, ובגין תרומות שנתן הוא מקבל החזר ממס הכנסה על מה שתרם (סעיף 49), אזי הכסף שקיבל שייך לו ויפריש מזה מעשר כספים.

פוסק: הרב עובדיה יוסף

ספר: שו"ת מעין אומר בעריכת הרב יהודה נקי - מפסקי מרן הרב עובדיה יוסף

מקור: חלק ו סימן יג

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: צדקה

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה