חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם אפשר להכשיר כלי פלסטיק לפסח?

תשובה:

דעת רוב האחרונים שאפשר להכשיר כלי פלסטיק בהגעלה, וכן הלכה.
כלי פלסטיק קשיח מגעילים בכלי ראשון, כלי פלסטיק שעלולים להנזק בכלי ראשון שעל האש, הכשרתם באותה הדרגה שבה בלעו את החמץ.

פוסק: הרב אליעזר מלמד

ספר: פניני - הלכה

מקור: פסח, הכשרת המטבח לפסח סעיף 16 ראה גם הערה 14 שם.ובאג"מ, א, צב, כתב שאין להגעיל כלי פלסטיק.

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: פסח

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה