חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר להעתיק קלטת מקלטת אשר הועתקה ללא רשות?

תשובה:

אסור להעתיק קלטת מקלטת אשר הועתקה על ידי אדם אחר  ללא רשות.

פוסק: הרב נחום מנשה ויספיש

ספר: משנת זכויות היוצר

מקור: פרק יח סעיף 11 בשם הגרי"ש אלישיב

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: זכויות יוצרים

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה