חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר לאשה לעשות חורים באוזניים ולשים עגילים?

תשובה:

מותר לבנות לעשות חורים באוזנים חור עבור עגילים.

פוסק: הרב שלמה זלמן אויערבאך

ספר: ועלהו לא יבול-הנהגות והדרכות, בעריכת הרב נחום סטפנקי

מקור: חלק ב חושן משפט סעיף 34 תשובה לרב אהרון ליכנשטיין

תשובה נוספת:

אין בעיה הלכתית ללבוש עגילים, ולכן מותר לחורר חור באוזנים ואין במעשה זה פגיעה או היזק לגוף.

פוסק: הרב אלחנן נפתלי פרינץ

ספר: שו"ת אבני דרך

מקור: חלק ב' סימן כא

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: נשים

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה