חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר לבנות לעשות חורים באוזנים לצורך ענידת עגילים, (משום איסור לחבול בגוף)?

תשובה:

מותר לבנות לעשות חורים באוזנים עבור ענידת עגילים, ואין בכך משום איסור חבלה בגוף.

פוסק: הרב שלמה זלמן אויערבאך

ספר: ועלהו לא יבול-הנהגות והדרכות, בעריכת הרב נחום סטפנקי

מקור: חלק ב חושן משפט סעיף 34 תשובה לרב אהרון ליכנשטיין. שאלת שלמה,ג רח

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: צניעות

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה