חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר לערוך חוברת או ערכה של סיפורי התורה לצורך לימוד וקריאה לילדי גויים?

תשובה:

מותר להכין חוברת וכו' של סיפורי התורה בשביל גויים. טוב שילמדו את סיפורי התורה בצורה אמיתית.

פוסק: הרב שלמה זלמן אויערבאך

ספר: ועלהו לא יבול-הנהגות והדרכות, בעריכת הרב נחום סטפנקי

מקור: חלק שני שונות סעיף 51

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: לימוד - כללי

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה