חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם אפשר לשלם דמי שכירות בסוף החודש, אם לא נכתב בחוזה מועד התשלום החודשי?

תשובה:

כשאין מנהג מדינה לשלם בתחילת החודש, יוכל השוכר לשלם בסוף החודש אולם יקפיד שלא לאחר כיוון שאז הוא עובר על "בל תלין".

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק נז סעיף 23

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: כספים ותשלומים

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה