חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

מה הדין כשאין מזוזה בחדר בבית מלון?

תשובה:

מותר לישון בחדר בבית מלון ללא מזוזה עד שלושים יום.

פוסק: הרב אליעזר מלמד

ספר: פניני - הלכה

מקור: חלק א הלכות מזוזה סעיף 10

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: בית מלון

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה