חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם אדם ששאל מחברו מטרייה, יהיה חייב לשלם אם המטרייה נשברה על ידי הרוח?

תשובה:

אדם ששאל מחברו מטרייה, והשתמש בה ברוח רגילה ומצויה, או שלפתע באה רוח חזקה ושברה את המטרייה, יהיה השואל פטור מתשלום הנזק.
אולם אם השתמש בה לכתחילה ברוחות חזקות ולא רגילות יהיה חייב לשלם על הנזק.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק נח סעיף 72

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: נזק

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה