חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם אדם אשר מצא כסף בכיס בגדיו בשבת, רשאי לטלטל את הכסף לביתו?

תשובה:

אדם אשר מצא כסף בכיס בגדיו בשבת, רשאי לטלטל את הכסף לביתו (במקום שיש עירוב). כאשר יגיע לביתו ינער את הכסף כלאחר יד או שיחליף בגדיו.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: פרק לג סעיף 153

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה