חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם יש צורך בהכשר מיוחד לפסח לגבי משחת שיניים?

תשובה:

אין צורך בהכשר מיוחד לפסח לגבי משחת שיניים שהרי אין כוונה לבלועה בכוונה.

פוסק: הרב דב ליאור

ספר: דבר חברון - שו"ת בהוצאת מכון רבני יישובים קרית ארבע

מקור: אורח חיים סימן תעז

תשובה נוספת:

יש צורך בכשרות לפסח הואיל ויש בו טעם.

פוסק: הרב אליעזר מלמד

ספר: פניני - הלכה

מקור: פסח, הלכות כשרות הבית סעיף 9

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: פסח

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה