חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר לקחת מבית הכנסת נייר טישו לשימוש במקום, אולם מבלי להחזיר את הנשאר בידו?

תשובה:

מי שהשתמש בנייר טישו של בית הכנסת, ויצא ללכת מבלי להחזיר את הנשאר בידו, אינו חייב מצד הדין לחזור ולהחזיר, כיוון שדרך העולם לא להקפיד על כך, וכמובן שמצד מידת חסידות להחמיר בזה.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק נט סעיף 2

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: גניבה וגזילה

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה