חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר בשלושת השבועות לצפות בסרט בטלוויזיה?

תשובה:

מותר בשלושת השבועות לצפות בטלוויזיה בתוכנית רצינית, גם אם משובצים בסרט קטעים משעשעים, וכן מותר לצפות בסרט תעודי, אולם אין לצפות בסרט משעשע.

פוסק: הרב שלמה אבינר

ספר: שאילת שלמה - שו"ת

מקור: חלק א סעיף רס סעיף 5

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: בין המצרים

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה