חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם כל דיירי הבניין צריכים להשתתף בתשלום התיקון של חדירת מי גשמים בקיר החיצוני של הבניין, למרות שנגרם נזק רק לאחת הדירות בלבד?

תשובה:

כל דיירי הבניין צריכים להשתתף בתשלום התיקון של חדירת מי גשמים דרך הקיר החיצוני של הבניין, למרות שהנזק נגרם רק לאחת הדירות בלבד. הלכה זו מתבססת גם על סעיף 1 בתקנון המצוי בבניין משותף וגם על פי ההלכה.

פוסק: מכון התורה והארץ- שבי דרום

ספר: אמונה עתיך

מקור: שבט תשע"ו - הרב שלמה אישון

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שכנים

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה