חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מי שאיבד חפץ ששאל, ובינתיים מחיר החפץ עלה, האם משלם לשואל לפי מחיר הנוכחי או לפי המחיר שהיה בשעת האבידה?

תשובה:

יש לשלם לפי המחיר בשעת האבידה ולא במחיר הנוכחי.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: פרק נח סעיף 32 וראה חושן משפט סימן רצא

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: גניבה וגזילה

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה