חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר להציע שידוך לצעירה לפני אחותה הגדולה?

תשובה:

מותר להציע שידוך לצעירה לפני אחותה הגדולה כאשר הגדולה עדיין לא מצאה שידוך. יש סבירות שבנישואי הצעירה ייפתחו "מנעולים" שמנעו עד כה את נישואי הגדולה.

פוסק: הרב שלמה זלמן אויערבאך

ספר: ועלהו לא יבול-הנהגות והדרכות, בעריכת הרב נחום סטפנקי

מקור: חלק שני, יורה דעה עמוד פה סעיף 44

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: נישואין

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה