חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר להיכנס לשירותים עם דבר שכתוב עליו "שלום"?

תשובה:

מותר להיכנס לשירותים עם דבר שכתוב עליו "שלום".

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פ]רק נ סעיף 30

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: בית כסא

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה