חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם אשה שיצא עליה קול שזינתה פעם אחת- האם נאסרת על כהן?

תשובה:

אינה נאסרת ומותרת לבעלה.

פוסק: הרב כהן יואל

ספר: והשב כהנים

מקור: עמוד 60 סעיף 26, שו"ת שאילת דוד אה"ע סעיף יא

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: נישואין

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה